Google+
Home » אירועים » אירועים בארץ » Print Screen 2013 ו- GameIS

Print Screen 2013 ו- GameIS

logo-square

Print Screen הוא מקום המפגש בין טכנולוגיה, משחקים ותרבות רשת, המקום לדבר בו על התרבות הדיגיטלית בהקשרי חברה, אמנות וטכנולוגיה (אתר הפסטיבל).

הנושא השנתי של הפסטיבל User/Abuser מציג שאלות אודות תפקידם התרבותי של ההאקרים בטכנולוגיה ובאמנות ושאלות בדבר זכויות יוצרים ושליטה על יצירה בעידן של שיתוף מאסיבי.

חברי GameIS מוזמנים להגיע לפסטיבל וכמובן שסידרנו לכם הטבה ברכישת כרטיסים (28 ש"ח במקום 37 ש"ח) לאירועים הכוללים סרט והרצאה או פאנל.
רכשו את הכרטיסים במחיר המוזל און-ליין ובאיסוף הכרטיסים הציגו את כרטיס חבר העמותה שלכם.

אנו שותפים להפקת שני תכנים בפסטיבל:

סדנת המודינג (=הסבת משחקי מחשב) תאפשר למשתתפים לפתח קונספטים משחקיים לכדי משחק עובד, בכלים פשוטים המבוססים על משחקים קיימים, ובכך לחסוך את הצורך בתהליך פיתוח ממושך.
נותרו מספר מקומות לסדנא, הזדרזו להרשם (הסדנא בתשלום סמלי).

תחרות Machinima, בה יצרו מספר חברי עמותה סרטונים על-בסיס סרטים ישראליים ומנועי משחקים מוכרים (TF2, Halo 4). גמר האירוע והכרזה על הזוכה בפרס של 1,000 ש"ח יתקיים במסגרת הפסטיבל ביום חמישי, 18.4. חפשו את אירוע הבירה שלנו בפייסבוק לכל הפרטים!

אירועים נוספים בפסטיבל שעשויים לעניין במיוחד את חברי הקהילה:

הפסטיבל מארח השנה תערוכה בינלאומית העוסקת במשחקי מחשב כאמנות. תחת הכותרת "חץ ימינה" נאצרו משחקי מחשב עצמאיים של יוצרים מקנדה, נורבגיה, ארה"ב, ישראל ומדינות נוספות מסוג "סייד סקרולר".

18.4 | 18:00     העם דורש לייק – המפגש בין הפוליטיקאי, הקהל ומסך המחשב

black-mirror

פאנל בהשתתפות: ח"כ תמי זנדברג, עו"ד אלדד יניב, העיתונאי אשר שכטר (The Marker), והמעצב מיש רוזנוב  לצד הקרנת פרק מהסדרה מראה שחורה (עונה 2). פרטים נוספים.

18.4 | 20:00     להאכיל את הטרול – דיון על הפרעה ברשת, לצד הסרט "שמי הוא יאנוש יאנשה"

פאנל בהנחיית ד"ר כרמל וייסמן ובהשתתפות  חנה בית הלחמי, קונסטנטין לאורי ודור מוסקל. הסרט מלווה שלושה אמנים ששינו בשנת 2007 באופן רשמי את שמם לשמו של ראש ממשלת סלובניה דאז – יאנוש יאנשה, ודן בהשלכות של הפעולה המשבשת הזו. פרטים נוספים.

 דרמת מתח מרתקת, העוסקת בניסיון לקיים מערכות יחסים בעולם וירטואלי. מה זה אומר לחיות בעידן שכולו מסכים ורשתות? הסרט מבקש לפענח את מערכות היחסים המתקיימות בעידן הסייבר דרך כמה סיפורים של אנשים פשוטים, המתמודדים עם עידן טכנולוגי, הצופן בחובו סכנות חדשות, בלתי צפויות ומאתגרות: עורך דין שהסלולר דבוק לאוזנו אינו מצליח להקדיש זמן למשפחתו; זוג צעיר שנסחף לסיטואציה מסוכנת כאשר סודותיהם נחשפים ברשת; כתבת טלוויזיה חושפת סיפור אודות נער, המופיע באתר למבוגרים בלבד, ומעמתת אותו עם הפרסום; נער המתמודד עם בריונות רשת, הדוחקת אותו למעשה של ייאוש. באדיבות סרטי יונייטד קינג. פרטים נוספים.

20.4 | 21:00     זמנים מודרניים עם ​פסקול אלטרנטיבי שמבוצע בלייב ע"י שניים מהדי. ג'ייז המובילים בישראל, אביחי פרטוק ודי. ג'יי טובי. פרטים נוספים כאן. לאירוע זה לקהילת GameIS מחיר מיוחד של 50 ש"ח בלבד (במקום 60 ש"ח).

Modern_Times_01

About goldy

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*