Home » ניוזלטר » ניוזלטר #19

ניוזלטר #19

הניוזלטר החודשי של GameIS – ועכשיו חדש! יותר QA!

מיטאפ GameIS

gameisDLDביום שלישי ה-20/5 אנו מארחים את ארז רונן להרצאה בנושא עיצוב משחק – “אז מה אפשר לעשות רק, אבל רק במשחקים?”
האירוע מתקיים במסגרת DLD Spring Urban Exp, ב- Leo Bar, רחוב נחלת בנימין 52 (פינת רוטשילד), קומה 1, בתל אביב. מידע נוסף בדף האירוע בפייסבוק.
באותו מקום מיד לאחריו, מיטאפ נוסף של 5 מסכים, בנושא – “התמכרות לצפייה מרתונית בסדרות ומה זה עושה לנו?” בהמשך הערב נמשיך למסיבת 8 ביט המסורתית ב”הר-סיני”.

 

כנס המשחקים הנורדי במאלמו, שבדיה
Nordic Game Awardsהזדמנות אחרונה בהחלט להצטרף לכנס המשחקים הנורדי במלמו, שבדיה שחל השבוע, ואליו אנחנו שולחים נציג מטעם הוועד המנהל של העמותה. זוהי השנה העשירית של הכנס הנורדי שיפתח ב 21/5 וימשך עד ה-23/5, וכולל גם את תחרות Nordic Game Awards. תוכנייה מלאה ניתן למצוא כאן.

עוד בגזרת החוץ – גיבשנו משלחת של כ-10 חברות משחקים ישראליות לכנס Casual Connect, וכן לניו-יורק ולמונטריאול ביולי 2014. אם בכוונתכם להצטרף, אנא הרשמו בדחיפות בטופס הזה.

כנס “תעשייה ללא גבולות” השני יוצא לדרך
taasiyaב 24/6/14 – זה קורה שוב, ואתם מוזמנים לשמוע על חדשנות בוידאו, עתיד המדיה המשודרת, דרכים מעניינות ליצירה של תוכן, ודרכים עוד יותר מעניינות להשתלב בעולם הדיגיטל.
בתכנית – הרצאות מרתקות, בירות מכבי (חופשי על הבר), מוזיקה טובה, ארוחת צהריים שווה, ואנשים מגניבים.
בין המרצים- אורי שנער, ירון לייפנברג (פאנטקטיקס), נמרוד הלוי (פייסבוק), פרופ’ קרין נהון, העיתונאי ירון טן ברינק ורבים נוספים.
קוד הנחה ייחודי לחברי GameIS – הקלידו 9876 בשדה הקופון.

 

אירועים קרובים – Save the Date

GameIS Developers Summitאירוע גוגל – GameIS Developers Summit נדחה ליוני, פרטים נוספים בהמשך.

אירוע משחקים גדול נוסף שיתקיים ב-18.6 משותף למיקרוסופט ו-GameIS, תחת הכותרת “Building Unity Games for Windows”

ה- Israel Mobile Summit, הכולל גם מסלול על מונטיזציה ומשחקים יתקיים ב-10.6 ומיד אחריו כנס DroidCon Tel Aviv ב-11-12 ליוני – כנס האנדרואיד הגדול באירופה, שמגיע לראשונה לארץ, וכולל הרצאות טכניות על פיתוח אנדרואיד, כולל עיצוב ופיתוח משחקים.
חברי GameIS זכאים, כמובן, להנחה של 20% ע”י שימוש בקוד gameis20 באתרי הכנסים, הזדרזו למחירי Early Bird מוזלים.

 

חברי עמותה ודמי חבר
gameisRחברי עמותה שטרם הסדירו את תשלום החברות קיבלו בימים האחרונים מייל בנושא (בדקו היטב בתיקיות השונות במייל שלכם, במיוחד Spam ו- Promotions). אם טרם שילמתם, אנא הסדירו את התשלום בהקדם. באותה אצווה נשלחו גם אישורי חברות לנרשמים חדשים (מי שנרשם ולא קיבל, נא להודיע) וכן למי שנרשם בכנס השנתי וטרם קיבל אישור רשמי לחברותו בעמותה.

כידוע, הסדרת תשלום דמי החבר תומכת בפעילות העמותה ועוזרת לנו לקדם את התעשייה. פעילות העמותה נעשית על בסיס התנדבותי והתשלום הסמלי נועד לעזור לנו להמשיך לממן את הפעילות, הכוללת ארגון כנסים, קניית ציוד לשימוש הקהילה, קידום התעשייה בחו”ל ומול הרשויות בישראל ועוד.

 

תובנות בחינוך מחפשים מתנדבים
tovanotמיזם תובנות בחינוך מחפשים מתנדבים לחופשת לקייטנות בבתי הספר במהלך חודש יולי בין השעות 0800- 1300 , למיזם דרושים מתנדבים מתחום משחקי המחשב לאזורים: תל אביב, חולון, בת ים, ירושלים, בית שמש, חדרה ואור יהודה.

לפרטים, פנו לאורלי במייל זה – orly@tovanotb.org .

 

 

 

רמי וייץ נפטר השבוע, GameIS מרכינה ראש
ramiרמי וייץ שנפטר השבוע ממחלת הסרטן היה מאבות המולטימדיה והמשחקים בארץ.
כיזם וכאיש קראטיבי הוא בנה את החברה המרכזית בארץ להפקת פרסומות בתלת מימד בסוף שנות השמונים שנקראה פיקסל. מתוך פיקסל צמחה פיקסל מולטימדיה שיצרה את כותרי המולטימדיה הבנלאומיים הראשונים בארץ ומשחקים, הזכור מבניהם הוא סימולטור הטיסה “כוכב כחול“. חשוב מכך, פיקסל היתה הבית והפלטפורמה לרבים מאנשי המולטימדיה, האינטרנט והמשחקים כיום, והיתה בית-הגידול של חברות רבות באופן ישיר ועקיף.
במקביל לפיקסל יזם רמי חברות רבות הקשורות למדיה, טיסה, חינוך ואינרטראקטיב. לרמי היתה כריזמה בינלאומית, תעוזה, רצון אדיר ליזמות ויכולת לחשוב בגדול ולחשוב רחוק. הוא יחסר לכולנו וביחוד למשפחתו שגידל באהבה רבה. יהי זכרו ברוך.

שלכם, וועד GameIS

About Yael Hakshurian

יעל חקשוריאן, חברה בועד המנהל של העמותה משנת 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*