Home » ניוזלטר » ניוזלטר #20

ניוזלטר #20

הניוזלטר החודשי של GameIS בגיליון 20 חגיגי (עם עמוד אמצע כפול)
פיצות, Windows, בירה ו-Unity

Microsoft_Unityבתאריך 22/6/2014 יתקיים כנס של מיקרוסופט ו-GameIS בנושא Unity.
בכנס נכיר את עולם Unity עבור Windows devices, את ממשק המשתמש והמודלים העסקיים בחנות האפליקציות, נלמד על המשמעות של ביצוע Porting של משחקים ואפליקציות Unity ל- Windows ונקבל טיפים מאנשים שכבר עשו את זה. אם אתם משתמשים ב- Unity על בסיס קבוע ומחפשים הזדמנויות עסקיות – המפגש הזה הוא MUST מבחינתכם!
רישום לאירוע כאן, ודף האירוע בפייסבוק
 

 

gamescomתערוכת gamescom 
התערוכה תערך השנה בתאריכים  13-17/8 בקלן שבגרמניה מיד אחרי GDC Europe 11-13GameIS ואיטקס, נציגי תערוכות העיר קלן בישראל – מארגנים משלחת של מבקרי התערוכה ו/או כנס GDC Europe המעוניינים גם בכרטיסים מוזלים, מפגש עם מארגני התערוכה וצ’ופרים נוספים (אולי אפילו הוזלה בטיסות אם נהיה מספיק) – לפרטים נוספים פנו ישירות לנעמה – naama@itex.co.il
לאתר הכנס.
 

 

newMedia

כנס “ניו-מדיה” השנתי
ב- 6/6/14 יתקיים כנס ניו-מדיה השנתי. הכנס השנה יעסוק בהשפעה של הטכנולוגיה על התוכן, תחת כותרת זו יערך דיון בפלטפורמות החדשות כמו הטלוויזיה החכמה, ו”יס גו” ויתקיים דיון הן באפשרויות שהן פותחות ליוצר והן בהשפעתן על הרגלי הצריכה של הצופה. אתם מוזמנים לשמוע על חדשנות בוידאו, עתיד המדיה המשודרת, דרכים מעניינות ליצירה של תוכן, ודרכים עוד יותר מעניינות להשתלב בעולם הדיגיטל ולגייס ממון.
פירוט מלא על ההרצאות והדוברים ניתן לראות באתר הפסטיבל
לו”ז אירועים ועדכונים בעמוד האירוע בפייסבוק

gameIS_Calendarpicתזכורת לאירועים נוספים החודש

ב- 24/6 כנס תעשייה ללא גבולות 2. בכנס נדבר על חדשנות בוידאו, עתיד המדיה המשודרת, דרכים מעניינות ליצירה של תוכן, ודרכים עוד יותר מעניינות להשתלב בעולם הדיגיטל. קוד הנחה יחודי לחברי GameIS  – הקלידו 9876 בשדה הקופון.

ה- Israel Mobile Summit, כולל  מסלול על מונטיזציה ומשחקים יתקיים ב-10.6וב 11-12/6 כנס DroidCon Tel Aviv יתקיים לראשונה בארץ, וכולל הרצאות טכניות על פיתוח לאנדרואיד, כולל  (לא תנחשו….) עיצוב ופיתוח משחקים.
חברי GameIS זכאים להנחה של 20% ע”י שימוש בקוד gameis20 באתרי הכנסים.
יום קודם (9.6) יתקיים מפגש Mobile Monday מסורתי עם Eric Seufert מחברת Wooga Games ואחרים.

Pensionדואגים לפנסיה שלכם?

גם אנחנו.
וועדת ההטבות לחברי עמותה פנתה (בעידוד אתר תעשייה) לכמה גופים בבקשה להצעות בתחום הפנסיה וביטוחי עצמאיים – בקרוב נפרסם ממצאים מעניינים במיוחד, אל תמכרו את 2 הכליות בינתיים. (ותודה גם נרשמה לאביב קנטור מוועדת הטבות)
 

 

 

gayMboyוברגע האחרון:

כחלק מאירועי שבוע הגאווה של עיריית תל אביב – יפו, ובמסגרת התערוכה “אימרסיה בבית העיר”, העוסקת בטשטוש הגבולות שבין העולם הממשי לעולם הוירטואלי, יקיים בית העיר, בשיתוף עם שנקר, פאנל בנושא ייצוגים גאים במשחקי הוידאו. בסוף המפגש יוקרן הסרט Gaming in Color – סרט דוקומנטרי בבימויו של פיליפ ג’ונס, המתייחס לסיפורה של קהילת הגיימרים הגאה ולהתפתחות מוטיבים להט”ביים במשחקי מחשב. לפרטים נוספים.

 

שלכם, וועד GameIS

About Yael Hakshurian

יעל חקשוריאן, חברה בועד המנהל של העמותה משנת 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*